Positiv förstärkning

Vill du träna hundmöten?

Vill du och din hund vara figuranter och träna hundmöten mot några hundar som går på kurs? Det kostar ingenting för dig och din hund! Tid: onsdag 10 maj kl. 19.15-20.45. Du ska veta hur du ska träna själv. Jag kommer inte träna dig och din hund, men det är jättebra träning för din hund att möta flera okända hundar! Anmäl intresse genom att skicka ett mail till mig: anna@annashundskola.se Begränsat antal platser. Vi kommer vara vid högskoleområdet, exakt plats får du veta när du får bekräftelse av mig att du och din hund blir figuranter.

Här tränar Milo (pomeranian/papillon/chihuahua), Samir (schäfer), Agassi (portugisisk vattenhund), Birger (fransk bulldogg), Ismo (american staffordshire terrier/ amerikansk bulldog) och Zeb (labrador) på hundmöten och de är sååå duktiga! Jätteroligt att se! 🙂

Annas Hundskola AB

Adress: Utmarksvägen 5 802 91 Gävle

Följ oss på Facebook